Radne biografije i motivaciona pisma su sastavni deo prijave za posao ili praksu. Proces vašeg predstavljanja budućem poslodavcu počinje onog momenta kada se prijavite na određeni oglas za posao. Prvo upoznavanje sa potencijalnim poslodavcem je kroz vaš CV (Curriculum Vitae).

Velika konkurencija na konkursima stvara potrebu za kreiranjem CV-a koji će vas izdvojiti od drugih kandidata i omogućiti da idete stepenik više, odnosno na intervju za posao. Što se bolje predstavite i što više vaš CV odgovara potrebama i zahtevima poslodavaca, veće su šanse da vas pozovu na intervju. Dobar CV i motivaciono pismo mogu biti presudni za dobijanje posla ili prilike za praksu.

Kada se prijavite za posao, neophodno je da uz radnu biografiju priložite i motivaciono pismo. Samo u tom slučaju vaša prijava je potpuna i ima šansu za uspeh.

Motivacionim pismom dobijate priliku da detaljnije predstavite svoja znanja, iskustvo, senzibilitet i veštine, kao i vaš mogući doprinos boljem poslovanju organizacije u kojoj konkurišete za posao.

Sav materijal neophodan za kurs biće pripremljen za polaznike.

Na kraju kursa, polaznici će moći:

• da uspešno sastave originalan CV u pravilnim formama,
  • da napišu odgovarajuće motivaciono pismo shodno poziciji za koju apliciraju,
  • da nauče pravila ponašanja tokom intervjua za posao.

Početak programa:

Za informacije o početku kursa, molimo Vas da pišete na mejl Centra
(lllc@naisbitt.edu.rs) ili na telefon: 011 220 30 64

Naziv programa: PISANJE RADNE BIOGRAFIJE
Trajanje programa: 2 dana – 2 sesije po 2 dvočasa (3 sata)
Cena kursa: 6.000 dinara, za studente Univerziteta “Džon Nezbit” 3.500 dinara
Ciljna grupa: Studenti i ostali zainteresovani
Rukovodilac i predavač: Aleksandar Bošković, msr