Centar za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje raspisuje konkurs za obavljanje stručne prakse u kompaniji Corporate VIP

Corporate VIP je internacionalna start-up kompanija koja veruje da su osnova svakog uspesnog tima ili preduzeća, istinski zadovoljni ljudi. Mi smo ekskluzivna privatna platforma za zaposlene, biznis profesionalce, preduzetnike i kompanije, njihove partnere pa čak i specijalne klijente. Korisnici naših usluga omugućavaju sebi niz benefita i privilegija na najboljim gradskim mestima i šire. Pored najboljih beogradskih restorana i kafića, naša platforma sadrži privilegije na mestima za relaksaciju i razonodu, negu, zabavu i uživanje, profesionalne usluge, renomirane maloprodajne objekte kao i sistem rezervisanja smeštaja u preko 100,000 hotela širom sveta po specijalnim cenama.

Pozicije:

1. Biznis developer – rad sa partnerima i klijentima (2 pozicije)
  2. Marketing / IT(word press) – rad na platformi, drustvenim mrezama (2 pozicije)

Uslovi konkursa:

• Studenti treće i četvrte godine Fakulteta za poslovne studije, Fakulteta za kulturu i medije
  • Poznavanje rada na računaru i MS Office-u
  • Organizovanost i ozbiljnost u radu
  • Motivisanost za rad,
  • Odgovornost
  • Ambicioznost,
  • Sposobnost rada u timu;

Poželjne osobine:

• Iskustvo u word pressu i radu na društvenim mrežama
  • Spremnost na preuzimanje odgovornosti
  • Poznavanje grada i mobilnost
  • Nasmejani i vedri po prirodi

Angažovanost tokom nedelje: oko 20 sati, po dogovoru

Dužina trajanja prakse: dva meseca

Kompanija nudi sticanje iskustva iskustvo u internacionalnom start-apu, treninge u verbalnoj i pisanoj komunikaciji, učestvovanje u administrativnim, pravnim i strateškim odlukama, kontakt sa uticajnim osobama, a za one koji se posebno istaknu postoji mogućnost prakse na Malti i zaposlenje.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na lllc@nezbit.edu.rs sa naslovom „Corporate VIP PRAKSA“ do 30.09.2016.