logo merkur lllc

Centar za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje raspisuje konkurs za obavljanje stručne prakse u kompaniji Merkur Osiguranje a.d.o.

Kompanija Merkur sa sedištem u Gracu osnovana je 1798. godine, a na tržištu Srbije posluje od 2007. godine. Usled povećanja obima posla potrebni su nam kvalitetni mladi ljudi, odgovorni, orjentisani ka rezultatu za jačanje našeg prodajnog tima.

Uslovi konkursa:

– Studenti III i IV godine svih fakulteta Univerziteta „Džon Nezbit“

– Ozbiljnost u radu

– Komunikativnost i samomotivisanost

Nudimo Vam:

– Trening i obuku, rad sa profesionalnim trenerima i nadzor mentora

– Mogućnost sticanja iskustva rada u internacionalnoj kompaniji, u velikom kolektivu i dinamičnom radnom okruženju

– Mogućnost zaposlenja (fiksna zarada uz mogućnost bonusa, shodno rezultatima)

Trajanje prakse:

– 20 dana

– Fleksibilno radno vreme (10-15 sati nedeljno)

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV na lllc@naisbitt.edu.rs sa naznakom “PRAKSA U MERKUR OSIGURANJU” do 11. septembra 2016.

• Da bi ste ostvarili mogućnost konkurisanja za prakse, neophodno je da ste se online registrovali u Centru za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje i uplatili godišnju članarinu od 400,00 RSD i uplatnicu dostavite u Info Centar ili kancelariju 87 na II spratu.