british-motors

jlr-futer

lllc-logo

Centar za razvoj karijere, savetovanje i celoživotno učenje u saradnji a British Motors Jaguar Land Rover Centrom organizuje praksu za studente svih fakulteta.

BRITISH MOTORS Jaguar  Land  Rover Centar je najmoderniji prodajno-servisni centar u Istočnoj Evropi, naše delatnosti su prodaja i servis i registracija vozila.

Potrebni su nam komunikativni, odgovorni, timski igrači koji umeju sa luksuznim  automobilima. Ako se prepoznajete  u ovim vrlinama želimo da Vas upoznamo.  Prijavite se.

Informacije o praksi:

Stručna praksa traje 2 meseca

Aktivnosti traju 8h dnevno tokom radne nedelje

Adresa je Zrenjaniski put 11

Odabiru kandidata za praksu prethodi selekcija (testovi ili intervju)

Zadaci:

Ažuriranje baze podataka

Učešće u izradi dokumentacije prilikom prodaje vozila

Učešće u izradi dokumentacije prilikom nabavke, transporta i carinjenja vozila i rezervnih delova

Asisitiranje u marketinškim aktivnostima

Učešće u organizaciji promocija

Priprema i analiza pres klipinga i drugog marketinškog materijala

Učešće u proceni vozila

Kontakt sa kupcima

Prezentacija vožnje i test vožnje

Analiza tržišta i konkurencija

Uslovi:

Poznavanje engleskog jezika

Vozačka dozvola  B kategorije

Pošaljite prijave uz kratku biografiju na e-mail adresu lllc@naisbitt.edu.rs (SUBJECT: British Motors – PRAKSA) do 02.03.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

U procesu selekcije kandidati neće biti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.