Opšti kurs engleskog jezika podrazumeva savladavanje osnova gramatike i konverzacije uz bogat osvrt na kulturu, istoriju, umetnost, film, muziku – sve ono što je potrebno da se napravi spoj znanja jednog jezika i znanja o jeziku i kulturi. U ponudi su svi nivoi engleskog jezika.

U okviru specijalizovanih kurseva “Business English” i “Professional English – Law” posebna pažnja posvećuje se savladavanju veština izražavanja i snalaženja u različitim poslovnim kontekstima ili prilikom obavljanja poslova iz domena prava i pravnih nauka. Za ove programe preduslov je posedovanje izvesnog nivoa znanja engleskog jezika.

Svi programi podrazumevaju upotrebu različitih audio i video materijala kao i tekstova, vežbi iz više udžbenika, a časovi su dinamični i interaktivni.

Ukoliko se opredelite za neki od opštih programa, pre početka kursa proći ćete test provere znanja kako biste bili u adekvatnoj grupi shodno Vašem predhodnom znanju.

Kurs traje 3 meseca i ima fond od 2 školska časa, dva puta nedeljno u popodnevnom/večernjem terminu.

U ponudi su svi nivoi opšteg engleskog jezika, kao i sledeći specijalizovani programi engleskog jezika:

Business English Professional English – Law
B1 – Preliminary

B2 – Vantage

B3 – Higher

B2 – Upper – intermediate

C1 – Advanced

Početak programa:

Za informacije o početku kursa, molimo Vas da pišete na mejl Centra
(lllc@naisbitt.edu.rs) ili na telefon: 011 220 30 87

Naziv programa: ENGLESKI JEZIK
Trajanje programa: 3 meseca – 2 dvočasa nedeljno
Uverenje: Nakon odslušanog kursa, polaznici polažu test i dobijaju odgovarajuće uverenje.
Cena kursa: Za opšti engleski jezik – 15.000 dinara, za studente Univerziteta “Džon Nezbit” 14.000 dinara

Za stručni engleski jezik  – 18.000 dinara, za studente Univerziteta “Džon Nezbit” 17.000 dinara

Ciljna grupa: Studenti i ostali zainteresovani
Rukovodilac i predavač: Nastavnik stranog jezika Nataša Katanić
  • Za prijavu klikni OVDE.